Zelená Porubě – Strom před mojim barakem

V rámci programu Zelená Porubě jsme chtěli v lesoparku u Myslivny udělat různé dětské stavby a další herní prvky, podobně jak je tomu na lázních v Klimkovicích. Bohužel jsme ale zjistili, že mimo cest nejsou v lesoparku žádné pozemky, které by byly svěřeny do správy Porubě, takže tento plán nelze uskutečnit.

Projekt Zelená Porubě je ale natolik zajímavý, že by bylo škoda ho nevyužít. Proto přicházíme s náhradním plánem, který jsme nazvali Strom před mojim barakem. Jde v podstatě o hromadnou žádost o výsadbu stromů na různých místech v Porubě. Máme již vytipováno několik míst, ale budeme velice rádi, když nám zašlete i své nápady, které připojíme k našemu návrhu. Věříme, že takto podaná hromadná žádost bude mít větší šanci uspět v podzimním hlasování a být zrealizována.

Své návrhy nám můžete posílat až do úterý 28. června na email lesoparkporuba@centrum.cz. Uveďte prosím přesnou adresu, fotografii místa, případně navrhovaný druh stromu. S ohledem na podmínky programu Zelená Porubě bude finální rozhodnutí na radnici, která musí posoudit realizovatelnost každé navrhované výsadby. Jedná zejména o podmínky pozemků patřících Porubě, přítomnost inženýrských sítí apod.

Pomozte nám zazelenit Porubu!


Příklad
Adresa: Nálepkovo náměstí, v blízkosti ulice Španielova
Strom: lípa (příp. jiný vhodný strom dle doporučení odborníků)

Nálepkovo náměstí


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/110320/virtual/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress