5 000 podpisů na petici !!!

By 12.10.2015 Akce No Comments

5000podpisuTo, co se nám zprvu zdálo jako nereálné,se stalo skutečností! Dnešní podpisovou akcí u Alberta naproti Duhy (děkujeme Radime)  a doručením podepsaných archů z některých veřejných podpisových míst se počet podpisů lehce přehoupl přes 5 tisíc.

Co myslíte, podaří se nám jich nasbírat 10 000? Dneska už věřím tomu, že je to možné :o)

Chcete se i Vy připojit k naší aktivitě?

Pro jednotlivce:

Vytiskněte si petici doma nebo v práci – ke stažení je ZDE.
Sdělte tuto informaci svým přátelům, známým, kolegům v práci.

Pro firmy:

Veřejné podpisové místo – pokudmáte veřejně přístupnou provozovnu, můžete nás podpořit tím, že u sebe zřídíte veřejné podpisové místo.

Zřídíte podpisovou akci v rámci Vaší firmy – vyzvěte své zaměstnance a partnery, zda se chtějí připojit k záchraně Porubského lesoparku a Myslivny.

Propagace na internetu – naše stránky dosáhly ze měsíc své existence cca 5 000 návštěv a naše FanPage na Facebooku již má 500 fanoušků. To je pro lokální internetový marketing nezanedbatelné číslo. Zařadíme Vaši firmu mezi partnery a budeme zveřejňovat odkaz na Vaše stránky v příspěvcích a článcích apod.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/110320/virtual/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress