Vyjádření politiků k rozšíření VTP v porubském lese před volbami 2014

Volební kampaň ČSSD

http://cssdporuba.cz/clanek-29/

VOLEBNÍ PROGRAM ČSSD DO MĚSTSKÉHO OBVODU PORUBA

2014-09-06, Ing. Petr Mihálik

Motto: Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou. Gándhí

Vážení spoluobčané,

pro léta 2014–2018 jsme připravili volební program, který vychází ze dvou důležitých zásad. Za prvé je to oprávněná potřeba. Tím je myšleno, že vše, co nabízíme, je reakcí na konkrétní požadavky občanů nebo je to nezbytné z pohledu dlouhodobě udržitelného rozvoje našeho obvodu. Druhým důležitým předpokladem je reálnost investice. Tím říkáme, že nechceme slibovat nic, co by nešlo v rozumných finančních relacích realizovat. Někde je nezbytná součinnost statutárního města Ostravy, jehož vedení, jak doufáme, vezme za svou myšlenku, že rozvoj městských obvodů je neoddělitelnou součástí rozvoje města.

  1. Životní prostředí a zeleň

My, Porubané, jsme hrdi na svůj zelený obvod. Proto budeme i nadále pokračovat v postupné revitalizaci zeleně ve dvorních částech a ve výsadbě nové kvalitní zeleně. Chtěli bychom dokončit park u Mephacentra a zeleným pásem vedoucím kolem telekomunikačního učiliště jej napojit na Oázu klidu a areál Sarezy. Důležitým projektem, který již začal, je budování parku se statutem významného krajinného prvku v lokalitě J. Šoupala. Mimořádnou pozornost věnujeme oblasti Myslivna, která je pro nás všechny symbolem městské relaxace a jako takovou ji budeme chránit.  

Pokračovat bude i speciální péče o Hlavní třídu, jež je výkladní skříní obvodu. Zde bychom rádi ještě více zpestřili zeleň, ať již květinovými pásy letniček nebo keřů.

Volební kampaň ANO

ano_ptejte_se

Odkaz: http://anoptejtese.cz/temata/   – oddíl Rozvoj a investice.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/110320/virtual/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress