Otázky na politické strany před volbami 2022

Vzhledem k blížícím se komunálním volbám jsme oslovili lídry politických stran, aby vyjádřili svůj postoj k Myslivně. Z došlých odpovědí je zřejmé, že žádná strana přímo neplánuje na Myslivně nic stavět. ANO nicméně jako jediné podmiňuje zachování Myslivny jako přírodní lokality výsledky aktuálně zpracovávané studie pro alternativní umístění MSIC (VTP) na Opavské.

Valná většina stran má zachování Myslivny přímo v programu také jako samostatný bod. Na první pohled se tak zdá, že budoucnost Myslivny ani nemůže být jiná než zelená. Uvědomujeme si, že politika je uměním možného a možnost něco reálně prosadit závisí na počtu mandátů, zda jste v koalici či opozici atd.

Stejně je potřeba říct, že Myslivna není jediným porubským problémem. Nechceme proto dávat jasné doporučení koho volit či nevolit. Pokud je ale pro vás Myslivna důležitá jako pro nás, níže uvedené odpovědi vám mohou pomoci v rozhodnutí komu dát svůj hlas. A určitě běžte volit.

Úplné odpovědi kandidátů v abecedním pořadí podle stran si můžete stáhnout zde:


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/110320/virtual/www/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress